rabat ilościowy
Lekki sejf meblowy wys. x szer. x gł.:730 x 380 x 375 mm
nr art.: 107283
EAN: 5901468307333
1 940,00 zł bez VATu
2 386,20 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 746,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (60 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 582
Opis
Antywłamaniowy stopień bezpieczeństwa S1 wg normy EN 14450, klasa A wg VDMA
- odpowiedni do zabudowania w meblach
Korpus jednościankowy, zewnętrzna ściana drzwi-czek z blachy o grubości 3,0 mm, drzwiczki dwuściankowe z kołkami zabezpieczającymi. Szeregowe zamykanie zamkiem z kluczem dwustronnym (okucie zamka przekracza powierzchnię drzwiczek o 12 mm), za dodatkową opłatą można sejf wyposażyć w zamek elektroniczny.
Standardowo otwory do zamocowania, dwa w tylnej i jeden w dolnej ścianie, wraz z przestawnymi półkami i w kolorze jasnoszarym RAL7035.
Parametry
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| wykonanie | meblowy |
| ciężar | 42 kg |
| głębokość | 375 mm |
| głębokość wewnętrzna | 314 mm |
| szerokość | 380 mm |
| szerokość otworu | 279 mm |
| szerokość wewnętrzna | 362 mm |
| wysokość | 730 mm |
| wysokość otworu | 674 mm |
| wysokość wewnętrzna | 724 mm |
| ilość półek | 2 szt. |






