rabat ilościowy
Sejf uniwersalny, wys. x szer. x gł.: 705 x 425 x 380 mm
nr art.: 107407
EAN: 5901468308675
1 851,00 zł bez VATu
2 276,73 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 665,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (60 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 583
Opis
Stopień bezpieczeństwa przeciwko włamaniu S2 wg normy EN 14450, klasa B wg VDMA
Korpus dwuściankowy z wpustem przeciwpożarowym, drzwiczki dwuściankowe z kołkami zabezpieczającymi. Szeregowe zamykanie zamkiem z kluczem dwustronnym (okucie zamka przekracza powierzchnię drzwiczek o 12 mm), za dodatkową opłatą można sejf wyposażyć w zamek elektroniczny. Standardowo z otworami do zamocowania, dwa w tylnej i jeden w dolnej ścianie, wraz z przestawnymi półkami i w kolorze jasnoszarym RAL7035.
- z zewnętrzną płytą stalową w drzwiczkach 3,0 mm
Parametry
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| ciężar | 65 kg |
| głębokość | 380 mm |
| głębokość wewnętrzna | 294 mm |
| szerokość | 425 mm |
| szerokość otworu | 324 mm |
| szerokość wewnętrzna | 356 mm |
| wysokość | 705 mm |
| wysokość otworu | 631 mm |
| wysokość wewnętrzna | 631 mm |
| ilość półek | 2 szt. |








