rabat ilościowy
Sejf uniwersalny, wys. x szer.: 606 x 426 mm
nr art.: 107423
EAN: 5901468309061
1 962,00 zł bez VATu
2 413,26 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 765,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (60 dni)
Opis
Stopień bezpieczeństwa przeciwko włamaniu S2 wg normy EN 14450, klasa B wg VDMA
Korpus dwuściankowy z wpustem przeciwpożarowym, drzwiczki dwuściankowe z kołkami zabezpieczającymi. Szeregowe zamykanie zamkiem z kluczem dwustronnym (okucie zamka przekracza powierzchnię drzwiczek o 12 mm), za dodatkową opłatą można sejf wyposażyć w zamek elektroniczny. Standardowo z otworami do zamocowania, dwa w tylnej i jeden w dolnej ścianie, wraz z przestawnymi półkami i w kolorze jasnoszarym RAL7035.
- z zewnętrzną płytą stalową w drzwiczkach 6,0 mm, jednakowa głębokość 426 mm (wewnętrzna 301 mm)
Parametry
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| ciężar | 65 kg |
| głębokość | 426 mm |
| głębokość wewnętrzna | 301 mm |
| szerokość | 426 mm |
| szerokość otworu | 289 mm |
| szerokość wewnętrzna | 357 mm |
| wysokość | 606 mm |
| wysokość otworu | 516 mm |
| wysokość wewnętrzna | 546 mm |
| ilość półek | 1 szt. |








