Szafa zabezpieczająca S1, wys. x szer.: 1200 x 1260 mm
nr art.: 107430
EAN: 5901468313112
5 494,00 zł bez VATu
6 757,62 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (60 dni)
Opis
Sprawdzone i certyfikowane w klasie S1 wg normy EN 14450
Kompaktowa szafa stalowa, wykonanie dwuściankowe. Drzwi dwuskrzydłowe, dwuściankowe z izolacją przeciwpożarową. Zamykanie kołkami zabezpieczającymi z czterech stron, w standardzie z zamkiem sejfowym z kluczem dwustronnym (okucie przekracza powierzchnię drzwiczek o 60 mm). Zoptymalizowane pod względem wymiarów do przechowywania typowych segregatorów A4.
W standardzie z przestawnymi półkami i w kolorze jasnoszarym RAL7035.
Parametry
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| ciężar | 205 kg |
| głębokość | 500 mm |
| głębokość wewnętrzna | 405 mm |
| szerokość | 1260 mm |
| szerokość wewnętrzna | 1193 mm |
| wysokość | 1200 mm |
| wysokość wewnętrzna | 1062 mm |
| ilość półek | 2 szt. |








