Sejf ognioodporny klasy S60P i S2, wymiary zew. : 380 x 463 x 427mm, ciężar 90kg, 1 półka

Opis
Stopień bezpieczeństwa przeciwpożarowego S60P wg normy EN 1047-1
Antywłamaniowy stopień bezpieczeństwa S2 wg normy EN 14450, klasa B wg VDMA
Korpus i drzwi wielościankowe. Drzwi o grubości 95 mm z kołkami zabezpieczającymi z czterech stron. Specjalne wypełnienie i uszczelnienie chroni przechowywane dokumenty, akta, pieniądze, itp. przed pożarem, a jednocześnie przed wodą w trakcie gaszenia. Sejf przeszedł pomyślnie testy certyfikacyjne TU Braunschweig.
Szeregowe zamykanie na zamek sejfowy z kluczem dwustronnym, okucie zamka przekracza powierzchnię drzwiczek o 60 mm, za dodatkową opłatą sejf można wyposażyć w zamek elektroniczny.
W standardzie z przestawnymi półkami wraz z otworami do zamocowania w podłodze oraz w kolorze jasnoszarym RAL7035.
Właściwości podstawowe S60P wg normy EN 1047-1: przez okres 60 min. w ogniu (1090°C) temperatura wewnątrz sejfu nie przekracza 170°C oraz wnętrze sejfu nie zostanie uszkodzone w trakcie późniejszego upadku do zgorzeliska z wysokości 3 piętra (9,15 m).
Parametry
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| wykonanie | ognioodporny |
| ciężar | 90 kg |
| głębokość | 427 mm |
| głębokość wewnętrzna | 272 mm |
| szerokość | 463 mm |
| szerokość otworu | 328 mm |
| szerokość wewnętrzna | 351 mm |
| wysokość | 380 mm |
| wysokość otworu | 264 mm |
| wysokość wewnętrzna | 279 mm |
| ilość półek | 1 szt. |










