Szafa zabezpieczająca S2, drzwi jednoskrzydłowe, wys. x szer.: 1950 x 950 mm
nr art.: 107450
EAN: 5901468341221
8 732,00 zł bez VATu
10 740,36 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (60 dni)
Opis
Sprawdzone i certyfikowane w klasie S2 wg normy EN 14450 oraz w klasie B wg VDMA
Kompaktowe szafy stalowe, w wykonaniu dwuściannym wypełnionym izolacją przeciwpożarową. Drzwi dwuściankowe o grubości 91 mm. Zamykanie kołkami zabezpieczającymi z czterech stron, w standardzie z zamkiem sejfowym z kluczem dwustronnym (okucie przekracza powierzchnię drzwiczek o 60 mm) oraz z przestawnymi półkami i w kolorze jasnoszarym RAL7035.
Parametry
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| konstrukcja drzwi | jednoskrzydłowe |
| ciężar | 306 kg |
| głębokość | 550 mm |
| głębokość wewnętrzna | 393 mm |
| szerokość | 950 mm |
| szerokość wewnętrzna | 817 mm |
| wysokość | 1950 mm |
| wysokość wewnętrzna | 1826 mm |
| ilość półek | 4 szt. |










