Sejf do przechowywania nośników danych, klasy S60DIS i S2, wersja dwuszufladowa, wymiary zew. : 1270 x 540 x 620mm, ciężar 400kg

Opis
Poziom odporności ogniowej S60DIS według normy EN 1047-1
Poziom zabezpieczenia przed kradzieżą S2 według normy EN 14450
Wielościenny korpus i drzwi. Drzwi o grubości 151 mm ze sworzniami zabezpieczającymi z wszystkich czterech stron. Specjalne wypełnienie i uszczelnienie chroni przechowywane nośniki danych np. CD/DVD, taśmy magnetyczne i dyskietki przed ogniem i jednocześnie przed wodą. Schowek - sejf przeszedł pozytywnie wszystkie próby certyfikacyjne TU Braunschweig.
Standardowe zamknięcie zamkiem do sejfów z dwustronnym kluczem, okucia i zawiasy wystają poza drzwi o 60 mm. Za dopłatą można wyposażyć schowek w zamek elektroniczny.
Standardowo dostarczane na cokole o wysokości 85 mm wraz z dwoma otworami do mocowania do podłogi i w kolorze jasnoszarym RAL7035.
Właściwości podstawowe S60DIS według normy EN 1047-1: ochrona przez okres 60 minut w ogniu (1090°C) temperatura wewnątrz sejfu do 50°C, a wnętrze sejfu nie zostanie uszkodzone przy upadku z wysokości 3.piętra (9,15 m). Wilgotność wewnątrz ze względu na użycie środków gaśniczych nie może przekroczyć 85%.
z trzema otwartymi szufladami na prowadnicach teleskopowych wraz z przegrodami
Wersja dwuszufladowa.
Kazda szuflada zawiera 3 szufladki do przechowywania nośników danych. Pojemność maksymalna zależy od rodzaju przechowywanych nośników:
- 198 CD/DVD plus 80 szt. 8 mm pasków danych albo 594 szt. dyskietek.
Parametry
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| wykonanie | na nośniki danych |
| ciężar | 400 kg |
| głębokość | 620 mm |
| głębokość wewnętrzna | 387 mm |
| szerokość | 540 mm |
| szerokość wewnętrzna | 380 mm |
| wysokość | 635 mm |
| wysokość wewnętrzna | 400 mm |








