Sejf ognioodporny klasy S60P i S2, wymiary zew. : 1507 x 704 x 471mm, ciężar 340kg, 3 półki

Opis
Stopień bezpieczeństwa przeciwpożarowego S60P wg normy EN 1047-1
Antywłamaniowy stopień bezpieczeństwa S2 wg normy EN 14450, klasa B wg VDMA
Korpus i drzwi wielościankowe. Drzwi o grubości 95 mm z kołkami zabezpieczającymi z czterech stron. Specjalne wypełnienie i uszczelnienie chroni przechowywane dokumenty, akta, pieniądze, itp. przed pożarem, a jednocześnie przed wodą w trakcie gaszenia. Sejf przeszedł pomyślnie testy certyfikacyjne TU Braunschweig.
Szeregowe zamykanie na zamek sejfowy z kluczem dwustronnym, okucie zamka przekracza powierzchnię drzwiczek o 60 mm, za dodatkową opłatą sejf można wyposażyć w zamek elektroniczny.
W standardzie z przestawnymi półkami wraz z otworami do zamocowania w podłodze oraz w kolorze jasnoszarym RAL7035.
Właściwości podstawowe S60P wg normy EN 1047-1: przez okres 60 min. w ogniu (1090°C) temperatura wewnątrz sejfu nie przekracza 170°C oraz wnętrze sejfu nie zostanie uszkodzone w trakcie późniejszego upadku do zgorzeliska z wysokości 3 piętra (9,15 m).
Parametry
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| wykonanie | ognioodporny |
| ciężar | 340 kg |
| głębokość | 471 mm |
| głębokość wewnętrzna | 316 mm |
| szerokość | 704 mm |
| szerokość otworu | 569 mm |
| szerokość wewnętrzna | 592 mm |
| wysokość | 1507 mm |
| wysokość otworu | 1391 mm |
| wysokość wewnętrzna | 1406 mm |
| ilość półek | 3 szt. |








