Sejf ognioodporny klasy S60P i S2 wymiary zew. : 1189 x 1128 x 559mm, ciężar 469kg, 2 półki

Opis
Stopień bezpieczeństwa przeciwpożarowego S60P wg normy EN 1047-1
Antywłamaniowy stopień bezpieczeństwa S2 wg normy EN 14450, klasa B wg VDMA
Korpus i drzwi wielościankowe. Drzwi dwuskrzydłowe o grubości 95 mm z kołkami zabezpieczającymi z czterech stron. Specjalne wypełnienie i uszczelnienie chroni przechowywane dokumenty, akta i pieniądze, itp. przed pożarem, a jednocześnie przed wodą w trakcie gaszenia. Szafa przeszła pomyślnie testy certyfikacyjne TU Braunschweig.
Szeregowe zamykanie na zamek sejfowy z kluczem dwustronnym, okucie zamka przekracza powierzchnię drzwiczek o 60 mm, za dodatkową opłatą sejf można wyposażyć w zamek elektroniczny.
W standardzie z przestawnymi półkami wraz z otworami do zamocowania w podłodze oraz w kolorze jasnoszarym RAL7035.
Właściwości podstawowe S60P wg normy EN 1047-1: przez okres 60 min. w ogniu (1090°C) temperatura wewnątrz sejfu nie przekracza 170°C oraz wnętrze sejfu nie zostanie uszkodzone w trakcie późniejszego upadku do zgorzeliska z wysokości 3 piętra (9,15 m).
Parametry
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| wykonanie | ognioodporny |
| ciężar | 469 kg |
| głębokość | 559 mm |
| głębokość wewnętrzna | 390 mm |
| szerokość | 1128 mm |
| szerokość wewnętrzna | 1016 mm |
| wysokość | 1189 mm |
| wysokość wewnętrzna | 1088 mm |
| ilość półek | 2 szt. |






