Profesjonalny sejf na przedmioty wartościowe wys. x szer.: 1036 x 496 mm
nr art.: 107546
EAN: 5901468317127
7 763,00 zł bez VATu
9 548,49 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (60 dni)
Opis
Certyfikowane w klasie 1 wg normy EN 1143-1
Masywny korpus wielościenny i drzwiczki. Ściana zewnętrzna wyprodukowana jest z pancernej płyty stalowej o grubości 12 mm. Zamykanie kołkami zabezpieczającymi z czterech stron, w standardzie w zamkiem sejfowym i kluczem dwustronnym, okucie wgłębione. Na życzenie klienta sejf możemy wyposażyć w zamek elektroniczny.
W dolnej części znajdują się otwory do zamocowania w podłodze. Sejf wyposażony jest w półki, a za dodatkową opłatą również w osobno zamykany sejf wewnętrzny. Standardowo dostarczany w kolorze jasnoszarym RAL7035.
Parametry
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| ciężar | 215 kg |
| głębokość | 410 mm |
| głębokość wewnętrzna | 291 mm |
| szerokość | 496 mm |
| szerokość otworu | 352 mm |
| szerokość wewnętrzna | 412 mm |
| wysokość | 1036 mm |
| wysokość otworu | 930 mm |
| wysokość wewnętrzna | 945 mm |
| ilość półek | 2 szt. |








