Profesjonalny sejf na przedmioty wartościowe wys. x szer.: 1236 x 736 mm
nr art.: 107562
EAN: 5901468317264
9 798,00 zł bez VATu
12 051,54 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (60 dni)
Opis
Certyfikowane w klasie 1 wg normy EN 1143-1
Masywny korpus wielościenny i drzwiczki. Ściana zewnętrzna wyprodukowana jest z pancernej płyty stalowej o grubości 12 mm. Zamykanie kołkami zabezpieczającymi z czterech stron, w standardzie w zamkiem sejfowym i kluczem dwustronnym, okucie wgłębione. Na życzenie klienta sejf możemy wyposażyć w zamek elektroniczny.
W dolnej części znajdują się otwory do zamocowania w podłodze. Sejf wyposażony jest w półki, a za dodatkową opłatą również w osobno zamykany sejf wewnętrzny. Standardowo dostarczany w kolorze jasnoszarym RAL7035.
Parametry
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| ciężar | 377 kg |
| głębokość | 560 mm |
| głębokość wewnętrzna | 441 mm |
| szerokość | 736 mm |
| szerokość otworu | 592 mm |
| szerokość wewnętrzna | 652 mm |
| wysokość | 1236 mm |
| wysokość otworu | 1130 mm |
| wysokość wewnętrzna | 1145 mm |
| ilość półek | 2 szt. |








