Taśma do opasywania PP 12 x 0,7 mm, czarna, 2 szpule o długości 2500 m
nr art.: 107581
673,00 zł bez VATu
827,79 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
599,00 zł
dla 10 opak. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
opak.
na zamówienie (9 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 279
Opis
Polipropylenowe taśmy (PP)znajdują swoje zastosowanie przy zabezpieczaniu towaru na czas transportu – kartonów z wyrobami jak również przy opasywaniu lekkiego towaru znajdującego się na paletach. Z uwagi na swoją strukturę praca z tymi taśmami jest bezpieczna, a korzystna cena powoduje, że są to najbardziej rozpowszechnione typy taśm do opasywania.
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| ciężar | 27,8 kg |
| długość szpuli | 2500 m |
| grubość taśmy | 0,7 mm |
| szerokość taśmy | 12 mm |
| wew. średnica szpuli | 200 mm |
| siła naciągu | 2200 N |
| opakowanie | 2 szt. |




