Wózek na narzędzia EUROSTYLE, szer. x gł. x wys: 770 x 440 x 895 mm, 4 szuflady i szafka


Opis
- ruchome i przejrzyste przechowywanie narzędzi
- zwarta konstrukcja spawana z blachy stalowej Premium plus o grubości 1,0 mm; z poręczą
- szuflady są wymiarami dopasowane do przechowywania narzędzi w molitanowych wkładkach
- nośność szafki bez kół 1600 kg
polakierowana proszkowo lakierem eco (QualiCoat)
- górna powierzchnia do przechowywania z ochronną podkładką tekstylną
- szuflady z łożyskami kulkowymi o pełnych wysuwach teleskopowych
- wnętrze szuflad jest wyłożone wkładką ochronną
- zamykanie centralne zamkiem z wkładką cylindrycznym
- olejo- i kwasoodporne kółka skrętne o średnicy 100 mm, dwa stałe i dwa obrotowe, jedno z hamulcem
- obręcze kół z czarnej gumy
Szuflady (szer. × głęb. × wys.):
3 szuflady 560x365x70 mm
1 szuflada 560x400x150 mm
1 szafka z drzwiczkami przechylnymi o wysokości 310 mm, osobny zamek
Parametry
| kolor drzwi | szary ![]() |
| kolor korpusu | niebieski RAL5012 ![]() |
| materiał obręczy | czarna guma |
| nośność | 400 kg |
| nośność szuflady | 40 kg |
| głębokość | 440 mm |
| średnica koła | 100 mm |
| szerokość | 770 mm |
| wysokość | 895 mm |
| ilość szuflad | 4 szt. |













