Wózek na narzędzia EUROSTYLE, szer. x gł. x wys: 770 x 440 x 895 mm, 7 szuflad
nr art.: 108089
EAN: 3838909085456

2 951,00 zł bez VATu
3 629,73 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 1 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 344
Opis
- ruchome i przejrzyste przechowywanie narzędzi
- zwarta konstrukcja spawana z blachy stalowej Premium plus o grubości 1,0 mm; z poręczą
- szuflady są wymiarami dopasowane do przechowywania narzędzi w molitanowych wkładkach
- nośność szafki bez kół 1600 kg
polakierowana proszkowo lakierem eco (QualiCoat)
- górna powierzchnia do przechowywania z ochronną podkładką tekstylną
- szuflady z łożyskami kulkowymi o pełnych wysuwach teleskopowych
- wnętrze szuflad jest wyłożone wkładką ochronną
- zamykanie centralne zamkiem z wkładką cylindrycznym
- olejo- i kwasoodporne kółka skrętne o średnicy 100 mm, dwa stałe i dwa obrotowe, jedno z hamulcem
- obręcze kół z czarnej gumy
Szuflady (szer. × głęb. × wys.):
5 szuflad 560x365x70 mm
2 szuflady560x400x150 mm
Parametry
| kolor drzwi | szary ![]() |
| kolor korpusu | niebieski RAL5012 ![]() |
| materiał obręczy | czarna guma |
| nośność | 400 kg |
| nośność szuflady | 40 kg |
| głębokość | 440 mm |
| średnica koła | 100 mm |
| szerokość | 770 mm |
| wysokość | 895 mm |
| ilość szuflad | 7 szt. |













