Skrzyniopaleta metalowa, 800 x 600 mm, 4 pełne ściany boczne, kolor szary RAL7005
nr art.: 108124
966,00 zł bez VATu
1 188,18 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
917,00 zł
dla 10 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 8 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 206
Opis
- do zbioru tworzyw i materiałów
- wysoka trwałość i uniwersalność
- podkład z gładkiej blachy stalowe
- solidna zespawana konstrukcja stalowa, na całym obwodzie usztywnione nacięcia
- grubość blachy ścian na obwodzie 1,5 mm, blacha użyta na podłogę ma grubość 2 mm
- słupki na rogach z zaczepami do dźwigu
- kontenery są wykorzystywane jako skrzyniopalety nadające się do przechowywania materiałów lub transportu
- można je układać w stosy
- całkowita nośność stosu wynosi 3000 kg
Parametry
| kolor | szary RAL7005 ![]() |
| podstawa | na nogach |
| ściany boczne | pełne |
| ciężar | 35 kg |
| nośność | 750 kg |
| nośność w stosie | 3000 kg |
| długość | 800 mm |
| szerokość | 600 mm |
| wysokość ustawialna w stos | 600 mm |





