Skrzyniopaleta metalowa, 1200 x 800 mm, 2 podłużne ściany, kolor szary RAL7005
nr art.: 108135
1 086,00 zł bez VATu
1 335,78 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
977,00 zł
dla 10 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (15 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 207
Opis
- do zbioru tworzyw i materiałów
- wysoka trwałość i uniwersalność
- podkład z gładkiej blachy stalowe
- solidna zespawana konstrukcja stalowa, na całym obwodzie usztywnione nacięcia
- grubość blachy ścian na obwodzie 1,5 mm, blacha użyta na podłogę ma grubość 2 mm
- słupki na rogach z zaczepami do dźwigu
- kontenery są wykorzystywane jako skrzyniopalety nadające się do przechowywania materiałów lub transportu
- można je układać w stosy
- całkowita nośność stosu wynosi 3000 kg
Z dwoma podłużnymi ścianami bocznymi, ściany są usztywnione wewnętrznymi rowkami.
Parametry
| kolor | szary RAL7005 ![]() |
| podstawa | na nogach |
| ściany boczne | dwie boczne, pełne |
| ciężar | 45 kg |
| nośność | 1000 kg |
| nośność w stosie | 3000 kg |
| długość | 1200 mm |
| szerokość | 800 mm |
| wysokość ustawialna w stos | 600 mm |





