rabat ilościowy
Owalny stojak na rowery, jednostronny, 3 miejsca
nr art.: 108307
EAN: 4250366514963

452,00 zł bez VATu
555,96 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
406,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 6 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 477
Opis
- ocynkowane ogniowo
Pałąki na rowery z rur stalowych o śr.18 mm są przykręcone do ramy podstawowej z kątowników stalowych, ocynkowane ogniowo. Zastosowany materiał oraz wykończenie powierzchni zapewnia maksymalną odporność stojaków na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz zapobiega uszkodzeniom mechanicznym. Stojak jest przeznaczony dla rowerów z oponami o szerokości max. 55 mm. W celu zaoszczędzenia miejsca na rowery pałąki mają na przemian dwie wysokości. Stojaki można rozszerzyć szeregowo oraz mocować je do podłoża.
Parametry
| pałąki niskie / wysokie | 2 / 1 |
| parkowanie | jednostronne |
| powierzchnia | ocynkowany |
| ciężar | 10,8 kg |
| długość | 1050 mm |
| głębokość ramy | 390 mm |
| wysokość | 415 mm |
| ilość miejsc do parkowania | 3 szt. |











