Aluminiowa skrzynka transportowa i magazynowa, profesjonalna, pojemność 91 l
nr art.: 108332
799,00 zł bez VATu
982,77 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 1 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 393
Opis
Aluminiowe skrzynie zabezpieczają transportowany towar przed uszkodzeniem w wyniku uderzenia, przed pyłem i przed wilgocią. W standardzie są wyposażone w przechylne uchwyty sprężynowe z powłoką plastikową. Zamykanie na zasuwki zapadkowe z zamkiem prostym.
Skrzynki profesjonalne przeznaczone są do zastosowania w przemyśle, wyprodukowane są z blachy aluminiowej o grubości 1,0 mm oraz dodatkowo są wyposażone w plastikowe narożniki wzmacniające, które zwiększają możliwość ustawiania skrzyń w stosy. Przeznaczone są do użycia w temperaturach od -40 °C do +180 °C.
Parametry
| ciężar | 6,1 kg |
| nośność | 130 kg |
| pojemność | 91 l |
| długość wewnętrzna | 750 mm |
| długość zewnętrzna | 782 mm |
| szerokość wewnętrzna | 350 mm |
| szerokość zewnętrzna | 385 mm |
| wysokość wewnętrzna | 350 mm |
| wysokość zewnętrzna | 379 mm |















