rabat ilościowy
Owalny stojak na rowery, dwustronny, 12 miejsc
nr art.: 108352
EAN: 4250366515144

1 762,00 zł bez VATu
2 167,26 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 585,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (8 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 477
Opis
- ocynkowane ogniowo
Pałąki na rowery z rur stalowych o śr.18 mm są przykręcone do ramy podstawowej z kątowników stalowych, ocynkowane ogniowo. Zastosowany materiał oraz wykończenie powierzchni zapewnia maksymalną odporność stojaków na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz zapobiega uszkodzeniom mechanicznym. Stojak jest przeznaczony dla rowerów z oponami o szerokości max. 55 mm. W celu zaoszczędzenia miejsca na rowery pałąki mają na przemian dwie wysokości. Stojaki można rozszerzyć szeregowo oraz mocować je do podłoża.
Parametry
| pałąki niskie / wysokie | 6 / 6 |
| parkowanie | dwustronne |
| powierzchnia | ocynkowany |
| ciężar | 29,3 kg |
| długość | 2100 mm |
| głębokość ramy | 390 mm |
| wysokość | 415 mm |
| ilość miejsc do parkowania | 12 szt. |











