rabat ilościowy
Żeberkowy stojak na rowery, jednostronny, 6 miejsc
nr art.: 108401
EAN: 4250366515670

993,00 zł bez VATu
1 221,39 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
893,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 6 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 478
Opis
- ocynkowane ogniowo
- do parkowania kołem tylnym
Pałąki na rowery z rur stalowych o śr. 18 mm są przykręcone do ramy podstawowej z kątowników stalowych, ocynkowane ogniowo. Zastosowany materiał oraz wykończenie powierzchni zapewnia maksymalną odporność stojaków na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz zapobiega uszkodzeniom mechanicznym. Stojak jest przeznaczony dla rowerów z oponami o szerokości max. 55 mm. W celu zaoszczędzenia miejsca na rowery pałąki mają na przemian dwie wysokości. Stojaki można rozszerzyć szeregowo oraz mocować je do podłoża.
Parametry
| pałąki niskie / wysokie | 3 / 3 |
| parkowanie | jednostronne |
| powierzchnia | ocynkowany |
| ciężar | 24,5 kg |
| długość | 2100 mm |
| głębokość | 390 mm |
| odstęp między rowerami | 350 mm |
| wysokość | 415 mm |
| ilość miejsc do parkowania | 6 szt. |











