rabat ilościowy
Stojak na rowery, jednostronny, 6 miejsc.
nr art.: 108449
EAN: 4250366513508

899,00 zł bez VATu
1 105,77 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
854,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
w drodze
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 478
Opis
- dwie wysokości pałąków
- ocynkowane ogniowo
Pałąki na rowery z rur stalowych o śr. 18 mm są przykręcone do ramy podstawowej z kątowników stalowych, ocynkowane ogniowo. Zastosowany materiał oraz wykończenie powierzchni zapewnia maksymalną odporność stojaków na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz zapobiega uszkodzeniom mechanicznym. Pałąki zwężają się w celu lepszego zaciśnięcia wkładanego koła, są przeznaczone dla opon o max. szerokości 55 mm. W celu zaoszczędzenia miejsca na rowery pałąki mają na przemian dwie wysokości. Stojaki można rozszerzyć szeregowo oraz mocować je do podłoża.
Parametry
| pałąki niskie / wysokie | 3 / 3 |
| parkowanie | jednostronne |
| powierzchnia | ocynkowany |
| ciężar | 22 kg |
| długość | 2100 mm |
| głębokość | 538 mm |
| wysokość | 415 mm |
| ilość miejsc do parkowania | 6 szt. |













