Zadaszenie uniwersalne, dwustronne L44, 4300 x 4400 mm, moduł podstawowy
nr art.: 108450
EAN: 4250366526560

13 853,00 zł bez VATu
17 039,19 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (23 dni)
Opis
- konstrukcja nośna zespawana z czworokątnych profili stalowych 60×60 mm na podstawach przygotowanych do zamocowania w betonowym podłożu
- cała konstrukcja jest ocynkowana ogniowo
- dach z ocynkowanej i lakierowanej (kolor szaro-biały RAL9002) blachy trapezowej z trójstronną ocynkowaną attyką o wysokości 150 mm
- dostawa w częściach – bardzo łatwy montaż według dołączonej instrukcji
Zadaszenia dostarczamy w wykonaniu jedno- i dwustronnym, jako moduł podstawowy albo dodatkowy.
Zadaszenie można wyposażyć w ściany boczne i w ścianę tylną oraz w rynnę okapową, która jest dostarczana w standardzie przy wykonaniu dwustronnym zadaszenia.
Maks. obciążenie śniegiem jest 0,75 kN/m2
Parametry
| dostęp | dwustronny |
| kolor | ocynkowany ![]() |
| wykonanie | moduł podstawowy |
| ciężar | 428 kg |
| długość | 4300 mm |
| głębokość | 4400 mm |
| wysokość | 2360 mm |
| wysokość prześwitu | 2175 mm |












