Wózek półkowy ze stali nierdzewnej, 3 półki, wys.x dł. x szer.: 1080x730x1150 mm

Opis
Idealne do zastosowania w mokrych pomieszczeniach, kuchniach, bufetach, szpitalach, laboratoriach, w przemyśle chemicznym i spożywczym. Powierzchnię łatwo się czyści, materiał odporny na temperatury.
- profesjonalne wykonanie
- odporne na korozję
- niezawodne pod względem sanitarnym
- cała konstrukcja spawana z wysokiej jakości stali nierdzewnej klasy AISI304
- powierzchnie ładunkowe z podwyższonymi krawędziami, które chronią przed wyślizgnięciem się materiału z wózka
- nośność każdej półki przy równomiernym obciążeniu wynosi 100 kg
- wózek wyposażony jest w antyrezonansową płytę rozporową i ochraniacze na rogi z tworzywa sztucznego, które chronią konstrukcję przed obiciem i ściany przed niechcianym otarciem
- cztery kółka obrotowe o śr. 125 mm z szarym pełnym ogumieniem, dwa kółka z hamulcem
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1040 x 620 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1200 x 800 |
| ciężar | 32 kg |
| nośność | 300 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 100 kg |
| długość całkowita | 730 mm |
| szerokość całkowita | 1150 mm |
| wysokość całkowita | 1080 mm |
| wysokość prześwitu | 350 mm |
| ilość pięter | 3 szt. |







