rabat ilościowy
Stojak na rowery z pałąkami podporowymi, jednostronny, 6 miejsc.
nr art.: 108470
EAN: 4250366511597

2 690,00 zł bez VATu
3 308,70 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
2 555,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 4 szt.
Opis
- dwie wysokości pałąków
- ocynkowane ogniowo
- duże, pokryte tworzywem sztucznym wsporniki pochylane
- zintegrowane oczka mocujące zabezpieczające przed kradzieżą
Stojaki na rowery można zamówić również w wykonaniu z pałąkami podporowymi, które umożliwiają oszczędność miejsca przy parkowaniu rowerów. Koło ze swoją wagą nie jest zaczepione tylko za obręcz, ale jednocześnie oparte jest o dodatkowy pałąk podporowy z rury stalowej o śr. 30 mm, z plastikową nakładką w kolorze czerwonym. Pałąki podporowe są ponadto wyposażone w pierścienie bezpieczeństwa w celu lepszego zabezpieczenia rowerów przed kradzieżą.
Pałąki są przeznaczone dla opon o max. szerokości 55 mm. Stojaki można rozszerzyć szeregowo oraz mocować je do podłoża.
Parametry
| parkowanie | jednostronne |
| powierzchnia | ocynkowany |
| ciężar | 46,2 kg |
| długość | 2100 mm |
| głębokość | 944 mm |
| odstęp między rowerami | 350 mm |
| wysokość | 856 mm |
| ilość miejsc do parkowania | 6 szt. |













