rabat ilościowy
Wózek manipulacyjny, pow. ładunkowa 800 x 600 mm
nr art.: 108542
3 468,00 zł bez VATu
4 265,64 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
3 121,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (25 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 22
Opis
Wózek ze względu na swój elegancki wygląd i profesjonale wykonanie wykorzystywany jest przedewszystkim do przewożenia bagaży w hotelach, recepcjach, biurach oraz w archiwach.
- powłoka antykorozyjna
- konstrukcja jest wykonana ze chromowanej rury stalowej
- kółka pełnego ogumienia, w tym 2 obrotowe z hamulcem i 2 stałe
- powierzchnia ładunkowa wykonana jest z blachy ocynkowanej
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 800 x 600 mm |
| rodzaj kół | pełna guma |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 700 |
| nośność | 300 kg |
| długość całkowita | 1170 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość całkowita | 660 mm |
| wysokość całkowita | 1060 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |





