Kontener magazynowy stalowy, dłxszerxwys: 6058x2438x2591 mm, drewniana płyta podłogowa, konstrucja lakier niebiesky RAL5010

Opis
Konstrukcja jest zespawana ze stali wysokiej jakości, rama z profili stalowych o gr. 2-3 mm, ściany i dach z blachy o grubości 1,2 mm dodatkowo wzmocnionej poprzecznymi karbowaniami. W scianach bocznych pod dachem usytuowane są 4 otworz wentylacyjne.
Drzwi dwuskrzydłowe z uszczelnieniem na całym obwodzie z czarnej gumy, zamykane na mechanizm dźwigniowy. Drzwi mogą być zamykane na kłódkę. Kąt otwarcia ok. 270°.
Lakierowane od strony wewnętrznej i zewnętrznej, powierzchnia jest gładka, łatwa do utrzymania. Kolor wewnątrz jest jasnoszary RAL7035, ze strony zewnętrznej można wybrać kolor z oferty standardowej (specjalną kombinację kolorystyczną przygotujemy za zapytanie).
Cena tego produktu nie zawiera kosztów transportu. Chętnie przygotujemy Państwu indywidualną ofertę. Prosimy podać ilość oraz adres dostawy.
W rogach słupków rogowych umieszczone są pętle dźwigowe.
Kontener jest dostosowany do transportu wózkiem wysokiego podnoszenia, rozmiar kieszeni wynosi 355x105 mm a rozstawienie (osiowe) 2050 mm. Transport jest możliwy tylko przy pustym kontenerze, wózkiem o odpowiedniej nośności z widłami długości min. 2 m i szerokości min. 20 cm.
Kontenery mogą być piętrowane maks. do 3-ch kondygnacji przy zachowaniu dopuszczalnego obciążenia 17000 kg ! Do piętrownia kontenerów potrzebne są elemety centrujące.
Podłoga - konstrukcja nośna ze zespawanych profili stalowych gr. 2-3 mm na tym płyta podłogowa z wodoodpornej sklejki drewnianej o grubości 20 mm.Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| podłoga | drewniana |
| ciężar | 1270 kg |
| nośność | 10000 kg |
| obciążenie podłogi | 750 kg/m2 |
| długość wewnętrzna | 5898 mm |
| długość zewnętrzna | 6058 mm |
| szerokość wewnętrzna | 2344 mm |
| szerokość zewnętrzna | 2438 mm |
| wysokość wewnętrzna | 2376 mm |
| wysokość zewnętrzna | 2591 mm |












