Wózek do materiaów sypkich, pojemność 250 l, kolor zielony RAL 6029
nr art.: 108817
2 418,00 zł bez VATu
2 974,14 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
2 055,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (15 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 66
Opis
Nadwozie wózka wyprodukowane jest z blachy stalowej ze wzmocnioną krawędzią na obwodzie, rama nośna z rurki stalowej. Koła z oponami na powietrze o wymiarach 260 x 85 mm z łożyskami wałeczkowymi.
Parametry
| kolor | zielony RAL6029 ![]() |
| nośność | 150 kg |
| pojemność | 250 l |
| długość zewnętrzna | 1490 mm |
| średnica koła | 260 mm |
| szerokość zewnętrzna | 940 mm |
| wysokość całkowita | 775 mm |
| ilość kółek | 2 szt. |






