rabat ilościowy
Dwukołowy pojemnik na odpady z tworzywa, pojemność 240 l, czerwony
nr art.: 108828
225,00 zł bez VATu
276,75 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
199,00 zł
dla 5 - 19 szt.
180,00 zł
dla 20 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 13 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 508
Opis
Klasyczne pojemniki 240 l na odpady to prosty, estetyczny i łatwy do utrzymywania porządku system segregacji odpadów. Wykonane są z odpornego na wstrząsy polietylenu. Łatwe do utrzymania w czystości. Ruchome na dwóch kółkach o śr. 200 mm z czarnej gumy.
Parametry
| kolor | czerwony ![]() |
| materiał konstrukcyjny | z tworzywa sztucznego |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| ciężar | 11,5 kg |
| nośność | 96 kg |
| pojemność | 240 l |
| głębokość | 707 mm |
| szerokość | 580 mm |
| wysokość | 1045 mm |




















