Platforma transportowa, nośność 9 t, koła metalowe

Opis
- platformy do transportu ciężkich ładunków
- nośność w zestawie przy równomiernym obciążeniu nawet do 32 t
Mocna konstrukcja stalowa zespawana jest z płyt i profilów stalowych, jest maksymalnie odporna przy skrętach. Powierzchnia platformy jest z gumy antypoślizgowej. Szeroka powierzchnia wałków nośnych chroni podłogę przed uszkodzeniami. Platformy charakteryzują się wysoką trwałością i wymagają minimalnej konserwacji. Wykończenie powierzchni lakierem proszkowym RAL 3000.
Zestawy platform transportowych – najlepsze połączenie to dwa wózki nośne i jeden lub dwa wózki sterowne. Całkowita nośność zestawu jest sumą nośności poszczególnych platform jedynie przy równomiernym obciążeniu.
Koła są odpowiednie do zastosowania w zakładach przemysłu ciężkiego, szklarniach, itp., są odporne na oleje i tłuszcze oraz na wiele kwasów i zasad.
Parametry
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| materiał obręczy | metal |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 300 x 350 mm |
| ciężar | 37,5 kg |
| nośność | 9000 kg |
| długość | 360 mm |
| szerokość | 350 mm |
| wysokość | 120 mm |



