Wychwytowa wanna o dużej objętości 1000 l, stalowa lakierowana, 2300 x 1500 x 400 mm.
nr art.: 109196
3 989,00 zł bez VATu
4 906,47 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 6 szt.
Opis
Przeznaczone do przechowywania substancji niebezpiecznych w kontenerach o dużej objętości. Konstrukcja stalowa wykonana ze szczelnie spawanej blachy o grubości 3 mm, lakierowana. Wanna jest osadzona na nogach stalowych, które jednocześnie służą jako wnęki podjazdowe do łatwego i bezpiecznego transportu pustych wanien za pomocą wózka paletowego i widłowego. Ruszt kratowy ocynkowany ogniowo, wymienny. Wielkość ok. 30 × 30 mm.
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| materiał | stal |
| wykonanie | ze stalowym rusztem |
| nośność | 3000 kg |
| objętość wychwytu | 1000 l |
| długość całkowita | 2300 mm |
| szerokość całkowita | 1500 mm |
| wysokość całkowita | 400 mm |




