Mata podłogowa Flexi-Deck 0,3 x 0,3 m, kolor czerwony, opak. 9 szt.
nr art.: 109275

383,00 zł bez VATu
471,09 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
opak.
Na magazynie 4 opak.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 450
Opis
- zastosowanie również w szatniach, pod natryskami jak i w pomieszczeniach produkcyjnych, od przemysłu po rekreację
- kołki umiejscowione na spodzie zapewniają dobre odprowadzenie wody, konstrukcja maty sprawia, że płytki pozostają suche, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo dla bosych stóp
- antypoślizgowa powierzchnia redukuje ryzyko upadków na mokrej podłodze
- lekkie, giętkie, łączone płytki z PVC o wymiarach 300 x 300 mm, waga jednej płytki wynosi 0,4 kg, system modułowy
- wyprodukowane z wytrzymałego i higienicznego materiału
- mata nadaje się też do pochyłych podłóg
Dostępna zawsze w opakowaniu po 9 szt. = 0,81 m².
Parametry
| kolor | czerwony ![]() |
| materiał | tworzywo sztuczne (PVC) |
| powierzchnia | perforowana |
| zastosowanie | do obszarów suchych i mokrych |
| maks. temperatura pracy | 95 °C |
| min. temperatura pracy | -20 °C |
| ciężar | 0,4 kg |
| ciężar (kg/m2) | 4,8 kg/m2 |
| długość | 300 mm |
| szerokość | 300 mm |
| wysokość | 13 mm |















