Mata podłogowa K-Mat 1,4 x 0,85 m, czarna
nr art.: 109284

710,00 zł bez VATu
873,30 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (8 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 451
Opis
- higieniczna antybakteryjna mata
- wykonana ze 100% nitrylu
- odporna na działanie tłuszczy i olejów oraz ma bardzo dobre właściwości antypoślizgowe
- otwory umożliwiają odpływ rozlanych cieczy
- zmniejsza zmęczenie podczas dłuższego stania
- tłumi uderzenia i zapobiega stłuczeniu szkła i ceramiki
- dookoła całej maty jest ścięta krawędź bezpieczeństwa
- właściwości antybakteryjne sprawiają, że nadaje się do stosowania w przemyśle spożywczym
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał | nitril nitril |
| powierzchnia | perforowana |
| zastosowanie | do obszarów suchych i mokrych |
| maks. temperatura pracy | 100 °C |
| min. temperatura pracy | 0 °C |
| ciężar | 7,9 kg |
| ciężar (kg/m2) | 6 kg/m2 |
| długość | 1530 mm |
| szerokość | 920 mm |
| wysokość | 9 mm |










