Mata podłogowa High-Duty 1,5 x 0,9 m, czarna
nr art.: 109285

369,00 zł bez VATu
453,87 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 19 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 451
Opis
- wyprodukowana z naturalnej gumy i nitrylu, odporna na większość olejów i tłuszczy
- duże otwory, elastyczna powierzchnia zapewniają doskonałą ochronę antypoślizgową i zmniejszają zmęczenie
- otwory drenujące skutecznie odprowadzają rozlane ciecze i wióry
- wygodna i komfortowa alternatywa dla zimnych i twardych podłóg, nadaje się również jako mata wewnętrzna do mokrych powierzchni przemysłowych
- faktura powierzchni zapewnia doskonałą przyczepność
- przetestowana pod kątem poślizgnięć zgodnie z DIN 51130, R10
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał | guma naturalna/nitril |
| powierzchnia | perforowana |
| zastosowanie | do obszarów suchych i mokrych |
| maks. temperatura pracy | 70 °C |
| min. temperatura pracy | -20 °C |
| ciężar | 8,9 kg |
| ciężar (kg/m2) | 6,5 kg/m2 |
| długość | 1500 mm |
| szerokość | 900 mm |
| wysokość | 12 mm |










