Podłogowa mata przemysłowa Workstation 1,5 x 1,0 m, czarna z kontrastową lamówką
nr art.: 109301

1 285,00 zł bez VATu
1 580,55 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (8 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 454
Opis
- wytrzymała mata tkana z PVC z kontrastową lamówką bezpieczeństwa
- odporna na większość olejów i chemikaliów przemysłowych
- wymiary otworów 22 x 22 mm, duże otwory wychwytują brud i kamyki
- zmniejsza zmęczenie podczas długotrwałego stania
- poprzeczne prążkowanie obniża ryzyko poślizgnięcia w mokrych i zatłuszczonych pomieszczeniach
- spełnia wymogi normy antypoślizgowej DIN 51130/R10
- ognioodporna według DIN 54332(B2)
Parametry
| kolor | czarna z żółtymi krawędziami ![]() |
| materiał | tworzywo sztuczne (PVC) |
| powierzchnia | siatka, ruszt |
| zastosowanie | do obszarów suchych i mokrych |
| maks. temperatura pracy | 60 °C |
| min. temperatura pracy | -20 °C |
| ciężar (kg/m2) | 4,8 kg/m2 |
| długość | 1500 mm |
| szerokość | 1000 mm |
| wysokość | 12 mm |








