Podłogowa mata przemysłowa Comfort-Lok 0,8 x 0,7 m, czarna - środkowy element
nr art.: 109304

239,00 zł bez VATu
293,97 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 7 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 453
Opis
- solidna mata antyzmęczeniowa do wielu zastosowań
- wyprodukowana z naturalnej gumy z zawartością nitrylu
- odporność na oleje i tłuszcze czyni ją idealnym rozwiązaniem dla zakładów gastronomicznych
- diamentowa faktura zwiększa przyczepność
- mata ze ściętymi krawędziami
- twarda guma zapewnia długą żywotność w normalnych warunkach użytkowania
Elementy (końcowy i bieżący) z możliwością łączenia w niekończące się bieżniki o szerokości 0,7 m.
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał | guma (kauczuk naturalny) |
| powierzchnia | ryflowana |
| użytkowanie | do intensywnego użytkowania |
| zastosowanie | do obszarów suchych |
| maks. temperatura pracy | 50 °C |
| min. temperatura pracy | -20 °C |
| ciężar | 4,2 kg |
| ciężar (kg/m2) | 9 kg/m2 |
| długość | 800 mm |
| szerokość | 700 mm |
| wysokość | 12 mm |


















