Podłogowa mata przemysłowa Bublemat 0,9 x 0,6 m, czarna - środkowy element
nr art.: 109307

232,00 zł bez VATu
285,36 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 7 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 453
Opis
- miękka mata antyzmęczeniowa i antypoślizgowa
- wyprodukowana z naturalnej gumy odpornej na ścieranie i materiałów pochodzących z recyklingu (30%)
- komórkowa powierzchnia stymuluje obieg krwi w nogach i zmniejsza zmęczenie, zapewnia ulgę i komfort podczas długotrwałego stania w miejscu
- ze ściętymi krawędziami
- dobrze izoluje od zimnej betonowej podłogi
Element bieżący - z możliwością łączenia w niekończące się bieżniki o szerokości 0,9 m.
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał | guma naturalna/recykling |
| powierzchnia | bąbelkowa |
| użytkowanie | do średniego użytkowania |
| zastosowanie | do obszarów suchych |
| maks. temperatura pracy | 50 °C |
| min. temperatura pracy | -20 °C |
| ciężar | 6,35 kg |
| ciężar (kg/m2) | 11 kg/m2 |
| długość | 900 mm |
| szerokość | 600 mm |
| wysokość | 14 mm |



















