Podłogowa mata przemysłowa Deckplate 0,9 x 0,6 m, czarna
nr art.: 109313

324,00 zł bez VATu
398,52 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 7 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 453
Opis
- miękka mata antypoślizgowa i zmniejszająca zmęczenie
- dwuwarstwowa konstrukcja zapewnia wygodę i wysoką odporność na zużycie,
- górna powierzchnia PVC zapewnia ograniczoną odporność na oleje i chemikalia, pianowa spód z neoprenu łagodzi zmęczenie podczas długiego stania
- dobrze izoluje od zimnej betonowej podłogi
- wszystkie końce z skośnym brzegiem nabiegowym
- trwała górna powierzchnia przedłuża żywotność maty
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał | winyl |
| powierzchnia | ryflowana |
| użytkowanie | do intensywnego użytkowania |
| zastosowanie | do obszarów suchych |
| maks. temperatura pracy | 60 °C |
| min. temperatura pracy | 0 °C |
| ciężar | 3,5 kg |
| ciężar (kg/m2) | 6,5 kg/m2 |
| długość | 900 mm |
| szerokość | 600 mm |
| wysokość | 15 mm |











