Podłogowa mata przemysłowa Orthomat 1,5 x 0,9 m, czarna z żółtymi krawędziami, z powierzchnią żwirkową
nr art.: 109322

280,00 zł bez VATu
344,40 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (8 dni)
Opis
- uniwersalna, jednowarstwowa mata piankowa o właściwościach antyzmęczeniowych
- wykonana z piany winylowej z zamkniętymi komórkami
- wyjątkowo wygodna powierzchnia do stania, oferuje wysoki komfort podczas chodzenia, tłumi hałas i uderzenia
- izoluje pracowników od zimnych betonowych posadzek
- lekka i łatwa w transporcie i przenoszeniu
- najlepiej sprawdza się w suchych obszarach, idealna do lekkich przemysłowych zastosowań
- przetestowana pod kątem odporności ogniowej zgodnie z BS EN 13501-1
Parametry
| kolor | czarna z żółtymi krawędziami ![]() |
| materiał | tworzywo sztuczne (PVC) |
| powierzchnia | kamyczkowa |
| użytkowanie | do lekkiego użytkowania |
| zastosowanie | do obszarów suchych |
| maks. temperatura pracy | 60 °C |
| min. temperatura pracy | 0 °C |
| ciężar | 3 kg |
| ciężar (kg/m2) | 2,5 kg/m2 |
| długość | 1500 mm |
| szerokość | 900 mm |
| wysokość | 9,5 mm |
















