Antystatyczna mata podłogowa Cobastat 0,9 x 0,6 m z akcesoriami, kolor szary
nr art.: 109333

548,00 zł bez VATu
674,04 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (8 dni)
Opis
- antystatyczna, antypoślizgowa mata wykonana z pianki PVC o zamkniętych komórkach
- ma znakomite dzianie zapobiegające zmęczeniu
- stanowi ochronę przed działaniem prądu statycznego
- zastosowany materiał jest łatwy do czyszczenia
- mata odporna jest na działanie temperatury od -10°C do +60°C
- wysokość maty wynosi 9 mm
- ciężar około 3,5 kg/m2
- mata dostarczana jest wraz z zestawem COBAstat® - kablem uziemiającym o długości 2m, z łącznikiem wtykowym i 2 sztukami zbieraka prądu statycznego
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| materiał | tworzywo sztuczne (PVC) |
| powierzchnia | kamyczkowa |
| zastosowanie | do obszarów suchych |
| maks. temperatura pracy | 60 °C |
| min. temperatura pracy | -10 °C |
| ciężar (kg/m2) | 3,5 kg/m2 |
| długość | 900 mm |
| szerokość | 600 mm |
| wysokość | 9 mm |












