Dwukołowa taczka składana, RuXXac-Business, nośność 125 kg, łopata 490 x 250 mm, koła gumowe

Opis
Bardzo lekki wózek transportowy, konstrukcja z aluminium. Występuje w praktycznej składanej wersji. Błyskawiczne rozkładanie i składanie wózka jednym ruchem ręki (koła i łopata składają się jednocześnie), dzięki czemu można go użytkować w każdym momencie.
Podstawowy materiał aluminium uzupełniony jest o elementy stalowe i plastikowe. Szare polimerowe obręcze kół nie pozostawiają śladów, są odporne na ścieranie, nadają się również do nierównych terenów i schodów, jednocześnie oszczędzając podłogę.
Plastikowy ergonomiczny uchwyt. Praktyczny system zapinanych taśm. Podczas załadunku wózek jest stabilny a łopata ma specjalnie przygotowaną antypoślizgową powierzchnię.
Złożony wózek zajmuje bardzo mało miejsca, można go przechować w dowolnym miejscu w biurze, w samochodzie, w szafie i innych niewielkich miejscach.
Wymiar złożonego wózka (wys. x szer. x gł.): 685x490x55 mm.
Parametry
| łopata szer.×gł. | 490 × 250 mm |
| materiał konstrukcyjny | aluminium |
| rodzaj kół | pełna guma |
| ciężar | 5,4 kg |
| nośność | 125 kg |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość całkowita | 490 mm |
| wysokość całkowita | 1030 mm |









