Dwukołowa taczka RuXXac-Jumbo, składana, nośność 250 kg, łopata 592 x 420 mm, koła o średnicy 215 mm

Opis
Lekki wózek w praktycznej składanej wersji do codziennych profesjonalnych zastosowań.
Podstawowy materiał aluminium połączony jest z elementami stalowymi i plastikowymi. Plastiki są wzmocnione włóknem szklanym. Wózek jest praktyczny i niezawodny. Koła o średnicy 215 mm z pełnego PU nadają się do nierównych terenów i schodów. Nośność maksymalna wózka na schodach wynosi 80 kg.
Plastikowe uchwyty z zabezpieczeniem. Łopata dostosowana do przedmiotów o większych wymiarach ze specjalnie przygotowaną antypoślizgową powierzchnią. Złożony wózek zajmuje bardzo mało miejsca, można go przechować w dowolnym miejscu w biurze, w samochodzie, w szafie i innych niewielkich miejscach. Natychmiast gotowy do użycia – błyskawiczne złożenie i rozłożenie.
Wymiar złożonego wózka (wys. x szer. x gł.): 840x595x120 mm.
Parametry
| łopata szer.×gł. | 570 × 345 mm |
| materiał konstrukcyjny | aluminium |
| rodzaj kół | pełna guma |
| ciężar | 11,4 kg |
| nośność | 250 kg |
| średnica koła | 215 mm |
| szerokość zewnętrzna | 595 mm |
| wysokość | 1250 mm |





