Zabezpieczająca szafa, certyfikat na 90 min., na 1 beczkę, kolor szary


Opis
Szafa do bezpiecznego przechowywania substancji łatwopalnych, chemikaliów i innych żrących substancji zagrażających środowisku naturalnemu o wytrzymałości przeciwpożarowej dłuższej niż 90 minut – przetestowana zgodnie z normą europejską EN 14470-1.
Stabilna konstrukcja stalowa z izolacją przeciwpożarową oraz plastikową powłoką. W górnej części szafy przyłącze do odciągu powietrza (średnica zewnętrzna 75 mm). Uziemienie wewnątrz i na zewnątrz szafy.
Regulowane nóżki do wyrównania szafy do pozycji poziomej. .
Drzwi – dwuskrzydłowe, samozamykające w przypadku pożaru. Wysokiej jakości uszczelnienie, delikatne zamykanie amortyzowane z zamkiem zabezpieczającym. Kąt otwierania 100° z blokadą dla wygodnego wkładania i wyciągania za pomocą wózka widłowego lub wózka do beczek.
Dolna wanna wychwytowa - galwanicznie ocynkowana z rusztem, wyjmowana, objętość około 220 litrów.
Wykonanie kolorystyczne- kolor szary RAL 7035.
Akcesoria dodatkowe:
- półka – przestawna w odstępie 32 mm, nadaje się do przechowania pozostałych mniejszych pojemników. Nośność przy równomiernym obciążeniu 75 kg.
- nadstawka wentylacyjna
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| konstrukcja drzwi | dwuskrzydłowe |
| ciężar | 850 kg |
| objętość wychwytu | 220 l |
| odporność na ogieň | 90 min. |
| głębokość | 1015 mm |
| głębokość wewnętrzna | 860 mm |
| szerokość | 1105 mm |
| szerokość wewnętrzna | 930 mm |
| wysokość | 2225 mm |
| wysokość wewnętrzna | 1545 mm |
| ilość półek | 0 szt. |






