rabat ilościowy
Kosz na odpady do segregowania, metalowy, z pedałem, pojemność 3x9 litrów, wys.x szer.x gł. 440x470x250 mm, szary
nr art.: 109709
346,00 zł bez VATu
425,58 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
311,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
w drodze
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 491
Opis
- korpus z blachy stalowej z antykorozyjnym wykończeniem powierzchni lakierem proszkowym
- pokrywa, pedał i podstawa z czarnego tworzywa odpornego na uderzenia
- pojemniki wewnętrzne różnokolorowe plastikowe z metalowym uchwytem
- szeroki pedał nożny
Z trzema pojemnikami wewnętrznymi o objętości 9 litrów.
Parametry
| kolor | szary ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | plastik |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | wewnętrzne |
| pojemność | 27 l |
| głębokość | 250 mm |
| głębokość całkowita | 340 mm |
| szerokość | 470 mm |
| wysokość | 440 mm |













