rabat ilościowy
Kosz na odpady, metalowy, z klapką samozamykającą, pojemność 50 litrów, biały
nr art.: 109716
293,00 zł bez VATu
360,39 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
263,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (6 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 494
Opis
- dwuskrzydłowa klapka wahadłowa z mechanizmem samozamykającym
- pokrywa i dno z bardzo mocnego i odpornego na ścieranie tworzywa w kolorze czarnym
- dno kosza chronione cokołem, niekorodującym i chroniącym podłogę przed porysowaniem
- oszczędność pow. dzięki odpowiedniej formie
- prosty montaż
Parametry
| kolor | biały ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| odpady segregowane | nie |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | wewnętrzne |
| pojemność | 50 l |
| głębokość | 260 mm |
| szerokość | 340 mm |
| wysokość | 760 mm |













