rabat ilościowy
Taboret laboratoryjnyj GOLIAT, skaj biały.
nr art.: 109777

283,00 zł bez VATu
348,09 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
254,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 11 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 300
Opis
- konstrukcja nośna składająca się z krzyża i tłoku gazowego ze stali chromowanej
- stabilna podstawa pięcioramiena na 5 kółkach na twarde podłogi (klepka drewniana, parkiety, terrakota itp.)
- obicie siedziska ze skaju wysokiej jakości
- skaj ze 100% poliestru z warstwą PVC jest łatwy do umycia, trwały i odporny na ścieranie
Parametry
| kolor | biały ![]() |
| materiał podstawy | stal chromowana |
| podnóżek | nie |
| podstawa | na kółkach |
| powierzchnia siedziska | skaj |
| średnica siedziska | 360 mm |
| wysokość siedziska maks. | 545 mm |
| wysokość siedziska min. | 410 mm |










