rabat ilościowy
Taboret laboratoryjnyj GOLIAT, z podnóżkiem, skaj beżowy.
nr art.: 109785

412,00 zł bez VATu
506,76 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
370,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (23 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 300
Opis
- konstrukcja nośna składająca się z krzyża i tłoku gazowego ze stali chromowanej
- stabilna podstawa pięcioramiena na stopkach z chromowanym podnóżkiem pierścieniowym o regulowanej wysokości
- obicie siedziska ze skaju wysokiej jakości
- skaj ze 100% poliestru z warstwą PVC jest łatwy do umycia, trwały i odporny na ścieranie
Parametry
| kolor | beżowy ![]() |
| materiał podstawy | stal chromowana |
| podnóżek | tak |
| podstawa | na stopkach |
| powierzchnia siedziska | skaj |
| średnica siedziska | 360 mm |
| wysokość siedziska maks. | 840 mm |
| wysokość siedziska min. | 580 mm |








