rabat ilościowy
Robocze krzesło PEGAZ, wysokie , z podnóżkiem, materiał czarny
nr art.: 109796

484,00 zł bez VATu
595,32 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
435,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 1 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 301
Opis
Mechanizm CPT oznacza nastawienie kąta, wysokości i głębokości oparcia do wybranej pozycji.
Płynna regulacja wysokości siedziska za pomocą tłoku hydraulicznego. Regulowany na wysokość podnóżek. Powierzchnia chromowana – estetyczna i łatwa w utrzymaniu czystości.
Pokrycie z wysokiej jakości materiału Basic Fabric: 100% polyester, 270 g/m2, certyfikat na ścieranie Martindale na 90 000 cykli
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał podstawy | stal chromowana |
| podłokietniki | nie |
| podnóżek | tak |
| podstawa | na stopkach |
| powierzchnia siedziska | tkanina |
| głębokość siedziska | 450 mm |
| szerokość siedziska | 460 mm |
| wysokość siedziska maks. | 870 mm |
| wysokość siedziska min. | 620 mm |













