rabat ilościowy
Krzesło laboratoryjne SMART, niskie , bez podłokietników, skaj kość słoniowa
nr art.: 109807

396,00 zł bez VATu
487,08 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
356,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 9 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 301
Opis
Mechanizm CPT oznacza nastawienie kąta, wysokości i głębokości oparcia do wybranej pozycji.
Krzesła SMART z plastikowymi elementami w kolorze białym w szczególności nadają się do czystych pomieszczeń takich jak np. szpitale, gabinety lekarskie, laboratoria, itp. Krzyż nośny wykonany jest estetycznej i łatwej w utrzymaniu stali chromowanej. Stabilna podstawa pięcioramiena na 5 kółkach.
- obicie siedziska ze skaju wysokiej jakości
Skaj ze 100% poliestru z warstwą PVC jest łatwy do umycia, trwały i odporny na ścieranie.
Parametry
| kolor | kość słoniowa ![]() |
| materiał podstawy | stal chromowana |
| podłokietniki | nie |
| podnóżek | nie |
| podstawa | na kółkach |
| powierzchnia siedziska | skaj |
| głębokość siedziska | 440 mm |
| szerokość siedziska | 460 mm |
| wysokość siedziska maks. | 570 mm |
| wysokość siedziska min. | 440 mm |














