Higieniczna plastikowa paleta 800 x 600 mm, czarna
nr art.: 109913
138,00 zł bez VATu
169,74 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 114 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 195
Opis
- wyprodukowane z recyklingowanego LDPE, który jest chemoodporny mrozoodporny w zakresie temperatur od -30°C do +70°C
- palety są certyfikowane do użycia w przedsiębiorstwach spożywczych
- gładka powierzchnia umożliwia łatwe mycie, antypoślizgowa powierzchnia
Parametry
| powierzchnia | pełna |
| wykonanie | na płozach |
| ciężar | 10,5 kg |
| nośność dynamiczna | 1500 kg |
| nośność statyczna | 2500 kg |
| nośność w regale | 500 kg |
| długość | 800 mm |
| szerokość | 600 mm |
| wysokość | 150 mm |









