Kartoteka ECONOMY na teczki formatu A4, 4 jednorzędowe szuflady, wys. x szer. x gł.: 1321 x 413 x 622 mm, kolor szary RAL7035
nr art.: 109937

890,00 zł bez VATu
1 094,70 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 7 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 577
Opis
- kartoteki wykonane są z blachy stalowej, lakierowanej farbą proszkową
- szuflady z teleskopowymi prowadnicami ze 100% wysuwem o nośności 40 kg
- pełne dno umożliwia także przechowywanie luźno ułożonych dokumentów
- w szufladach można osadzić poprzeczne blaszki dzielące (patrz akcesoria)
- szuflady posiadają zamek centralny i blokadę przed samoistnym otworzeniem się większej ilości szuflad jednocześnie
- szuflady posiadają ramkę na tabliczkę informacyjną
Parametry
| format | A4 |
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| nośność szuflady | 40 kg |
| głębokość | 623 mm |
| szerokość | 413 mm |
| wysokość | 1321 mm |
| ilość rzędów w szufladzie | 1 szt. |
| ilość szuflad | 4 szt. |












